Je bekijkt nu Verkiezingsdebat – 8 maart

Verkiezingsdebat – 8 maart

  • Bericht auteur:
  • Berichtcategorie:Actueel

Voor de gemeenteraadsverkiezingen werd dinsdagavond 8 maart in het Postillion Hotel een verkiezingsdebat gehouden tussen de lijsttrekkers van de vier deelnemende partijen in de gemeente Bunnik.

In de gemeente Bunnik doen 4 partijen mee aan de gemeentetraadsverkiezingen 2022. Lijsttrekkers zijn:
VVD – Thies van de Berg
P21 – Koen van Gulik
CDA – Maarten van Vulpen
D66 – Ali Dekker

De wijkverenigingen hadden een 5-tal stellingen geformuleerd waar de lijsttrekkers op moesten reageren. Al snel bleek dat de beschikbare spreektijden, mede door de inbreng van de aanwezigen, ruim werden overschreden. Hierdoor moest de geplande pauze worden gehalveerd naar 10 minuten.

In de lokale media kunt u lezen hoe het debat verliep. Onze eigen Thies van den Berg weerde zich kranig en wist de standpunten van de VVD Bunnik duidelijk voor het voetlicht te brengen. Opvallend was dat op sommige momenten de partijen het zodanig met elkaar eens waren dat er al bijna geformeerd kon gaan worden. Maar zover is het nog niet, verschillen waren er ook.